3 грудня 2011 року

2-3 грудня кафедра української літератури провела 5-ті Фащенківські читання, які зібрали гостей з 16 університетів України. Конференція об'єднала різні покоління дослідників, різні наукові школи. На пленарному засіданні, що відбулося у конференцзалі ОНУ і яке урочисто відкрили проректор університету, професор Є.Л.Стрельцов та декан філологічного факультету, професор Є.М.Черноіваненко, з науковими доповідями виступили професори Н.М.Шляхова (Одеса), Н.І.Заверталюк (Дніпропетровськ), В.Є.Панченко (Київ), Я.О.Поліщук (Київ), Л.В.Мацевко-Бекерська (Львів), В.І.Гуменюк (Сімферополь).

Секційні засідання 2 грудня відбулися в Українському домі (вул. Катерининська, 77), а з грудня - на філологічному факультеті ОНУ.

За підсумками цьогорічних читань кафедра української літератури планує видати колективну монографію та опублікувати ряд наукових статей у фахових виданнях.

PC020023

PC020029