18 листопада 2011 року

Цього дня в аудиторії № 80 відбулася творча зустріч «Фізики в гостях у ліриків». Перед студентами спеціальності «прикладна лінгвістика» виступили кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри експериментальної фізики ОНУ імені І.І. Мечникова, автор шести поетичних збірок Олександр Васильович Ігнатов та магістр математики та економіки, випускниця ІМЕМ, авторка двох поетичних збірок Наталя Левченко.

Студентська аудиторія уважно слухала вірші О.В. Ігнатова, унікальні спробою поетичного осмислення наукових уявлень про світ. Емоційні лірика, продекламована Н. Левченко, була близькою кожній молодій людині, що замислюється над «вічними питаннями» життя. Зустріч була організована доцентом Л.В.Шевчук.

M2U00127.0-18-04.001