10 листопада 2011 року

Факультет відзначає День Незалежності Польщі

Цій традиції вже 7 років: 11 листопада студенти-полоністи, викладачі філологічного факультету, вчителі й учні 121-ї школи, а також працівники Генерального консульства Республіки Польща в Одесі збираються біля пам’ятника Адаму Міцкевічу для вшанування чергової річниці польської незалежності. Не став винятком і цей рік.

З вітальними промовами виступили Генеральний консул Республіки Польща в Одесі пані Йоанна Стжельчик, проректор університету з міжнародного співробітництва С.Ф.Скороход, декан філологічного факультету Є.М.Черноіваненко.

Під керівництвом провідного полоніста факультету О.А.Войцевої, завідувача кафедри загального та слов’янського мовознавства Г.Ю.Касім, викладача Л.І.Яковенко та польської лекторки Агнєшки Ястжембської студенти-полоністи 3-го і 5-го курсів підготували невеличку художню програму. У виконанні Ольги Константинової, Христини Іванової, Софії Дем’янової, Євгена Костарєва, Юлії Бушевої, Світлани Коржи, Тетяни Бондаренко, Валерії Хорошилової та Олександра Савілова прозвучали пісні, вірші видатних польських поетів – Адама Міцкевича, Юліуша Словацького, Марії Конопницької, Казімежа Вежинського, лауреата Нобелівської премії Вєслави Шимборської.

Урочистий захід завершився покладанням квітів до пам’ятника великому польському поетові.