14 жовтня 2011 року

На нашому сайті в рубриці «Спогади» вміщено матеріал, написаний випускником нашого факультету 1960 року, доктором філологічних наук, професором Марком Георгійовичем Соколянським, який останні півтора десятка літ мешкає в німецькому місті Любек. Презентуючи Марка Георгійовича гостям нашого сайту, я серед іншого повідомив про те, що він майже щороку приїжджає до Одеси восени і тоді ми намагаємося запросити його на факультет прочитати лекцію, послухати яку збирається чимало не лише студентів, але й викладачів. І якщо це здійснюється, я вважаю, що осінь вдалася.

Так ось: нинішня осінь нам, як кажуть в Одесі, «таки да» вдалася, адже 14 жовтня професор М.Г.Соколянський знову був гостем факультету і знову побалував нас дуже цікавою лекцією, тема якої на цей раз була такою: «Шекспірівські мотиви й ремінісценції у творчості Чехова». Як завжди, не менш цікавими були і відповіді Марка Георгійовича на численні запитання слухачів.

На прощання ми домовилися зустрітися «на том же месте, в тот же час» через рік, якщо доля буде до нас прихильною.