29 серпня 2011 року

Наші на Всесвітній універсіаді

З 11 по 23 серпня у місті Шенжень (Китай) проходила ХХVІ літня Всесвітня універсіада. Це була грандіозна подія, у якій брали участь студенти-спортсмени всього світу. Відкриття універсіади за своєю масштабністю не поступалося відкриттю Олімпійських ігор 2008 року. У змаганнях взяли участь більш ніж 10 000 спортсменів з 152 країн, було розіграно 306 комплектів нагород у 26 видах спорту. Одеський національний університет представляла Ганна Фарладанська, яка лише напередодні від’їзду туди отримала диплом про закінчення філологічного факультету.

За підсумками змагань жіноча збірна України з настільного теніса, до складу якої, крім Ганни, входили Поліна Трифонова (Донецький національний університет) і Маргарита Песоцька (Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова), виборола 5-е місце, поступившись у боротьбі за медалі майбутньому чемпіону – команді Китаю. В особистому розряді всі українські тенісистки пройшли кваліфікаційний відбір, але перемогти у поєдинках з багатьма традиційно найсильнішими азіатськими спортсменками і втрутитися в боротьбу за медалі не змогли.

Тим не менше, виступ нашої збірної слід вважати цілком вдалим. Дуже приємно, що дівчата змогли вчинити гідний спротив багатьом сильним командам і показати більш високий результат, ніж той, якого від них очікували.

За кількістю завойованих медалей Україна посіла 7-е місце, в її активі було 44 нагороди: 11 золотих, 19 срібних та 14 бронзових.

v

ee