18 квітня 2012 року

День факультету

p4180195

Цієї середи в актовому залі університету відбулось святкування Дня філологічного факультету. Традиційно воно почалося гімном факультету, слова якого написав його випускник і нині доцент Василь Полтавчук, а музику – народний артист України Микола Свидюк.

Декан, професор Євген Черноіваненко привітав учасників свята і нагадав їм про цікаві події в житті факультету, якими позначився рік, що минув. Три наші студентки стали переможцями конкурсу європейської програми «Еразмус Мундус» й побували на довготермінових стажуваннях у Польщі та Греції. Вийшов з друку 2-й випуск збірника наукових студентських праць «Філологічні студії». 24 травня, в День словянської писемності та культури, ми приймали у себе гостей з Генерального консульства Республіки Болгарія, а 11 листопада біля памятника Адаму Міцкевичу вже 7-й рік поспіль відзначали День незалежності Польщі разом із співробітниками Генерального консульства Польщі в Одесі. Наша студентка Аня Фарладанська у складі збірної України на Всесвітній універсіаді в Шанхаї посіла почесне 5-е місце з настільного тенісу. Команда учнів школи «Гармонія» під проводом нашої студентки Майі Буянкової виборола Гран-прі Всеукраїнського фестивалю «Молодь обирає здоровя». Велика група наших студентів здійснила автобусну екскурсію до Канева. Ми відкрили сайт факультету. Провели міжнародні наукові конференції пам’яті професорів факультету Ю.О.Карпенка, С.П.Ільйова, В.В.Фащенка. Запроваджено іменну стипендію на честь Ю.О.Карпенка. У нас у гостях з лекціями побували відомі українські та зарубіжні вчені. До нас приїхав новий болгарський лектор. Наші студентки знов перемогли у конкурсі на кращу кімнату гуртожитку № 4. Ми отримали ректорський грант. Факультет посідає чільні місця в університеті з успішності та у науковій роботі.Щороку наші студенти перемагають на Всеукраїнських олімпіадах та конкурах.

p4180160

Декан вручив кращим студентам факультету грамоти й подарунки, а студрада та студпрофбюро нагородили кращих викладачів цього року.

Яскравим та різноманітним був святковий концерт, у якому після української пісні лунала польська, а болгарський танець змінявся китайським.

Євген Музика