17 квітня 2012 року

P41700991

17 квітня кафедрою української літератури була організована зустріч студентів 1, 2 і 4 курсів з відомим дослідником Сергієм Гальченком. Сергій Анастасійович Гальченко тривалий час був директором музею Тараса Шевченка у Києві, нині він старший науковий співробітник, заступник директора з наукової та видавничої діяльності Інституту літератури імені  Т.Г. Шевченка Національної академії наук України. Основною сферою наукових зацікавлень Сергія Гальченка є джерелознавство, архівна та музейна справи. У своїй розповіді Сергій Анастасійович торкався проблем текстологічного пошуку, відновлення авторських першотекстів В.Сосюри, П.Тичини, наголошував на необхідності збереження та дослідження архівів українських письменників. Окремою сторінкою зустрічі стали питання шевченкознавства в інтерпретації текстолога. Завершилася зустріч презентацією привезених С.А.Гальченком раритетних видань, які тут же були подаровані науковій бібліотеці університету.