Філологічний факультет вітає першокурсників ♥️
  130821
Ласкаво просимо до нашої родини🪐

Цікавих лекцій, нових друзів та неймовірних вражень✨

Чекаємо на зустріч в аудиторії😉

17 липня відбулося вручення дипломів студентам-бакалаврам філологічного факультету.

21

Вітаємо і чекаємо на зустріч в магістратурі!

«Цьогоріч студенти-третьокурсники з 5 по 11 липня проходили діалектологічну практику,
яку організувала заст. декана Сеник Г.В.,  на Закарпатті у селі Сойми
☀

11
Студенти піднімалися в гори через ліс до стародавньої церкви, де відбувалося богослужіння на Івана Купала, були в реабілітаційному центрі для ведмедів, відвідували унікальні джерела та соляну кімнату.

22
Проживали студенти у садибі "Бункер" (справжній бункер часів ІІ світової війни) у гостинного пана Василя».
 Дякуємо за матеріал Мізінкіній Олені Олексіївні

24-25 травня 2021 року на філологічному факультеті ОНУ імені І. І. Мечникова відбулася

міжнародна науково-практична конференція «СЛОВ‘ЯНСЬКІ ЧИТАННЯ».

Дякуємо всім учасникам за цікаві доповіді та чудовий настрій!

270521

Вітаємо всіх із Днем слов‘янської писемності та культури!

24 травня в Україні вшановують пам’ять святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, творців слов'янської абетки.

Святкові урочистості пройшли за участю ректора ОНУ імені І. І. Мечникова Труби В. І., проректора ОНУ імені І. І. Мечникова з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва Смітюха А. В. та декана філологічного факультету ОНУ імені І. І. Мечникова Кондратенко Н. В.

Зі святом!

240521