Творчість

Студенти філологічного факультету – це люди, які пишуть не лише конспекти лекцій, але й поезії, художню прозу. Вони писали за всіх часів, вночі вдома і вдень на заняттях. Та написати – це лише половина справи, головне – побачити вистражданий тобою шедевр надрукованим.

У 2010 році з’явилася можливість видати великий збірник творів студентів факультету. Підготувати його треба було в стислий термін. Робили збірник самі студенти: відбирали твори, продумували оформлення, готували макет. Більше за всіх попрацювали Сергій Остапенко, Яна Бєлова і Катя Валькова. Спасибі Редакційно-видавничому центру університету (керівник – Ніна Георгіївна Юргелайтіс): збірник вийшов саме таким, яким ми його задумали.

А потім була презентація на факультеті: автори читали свої твори і кожний отримував примірник збірника.

На жаль, тираж був надто невеликим, а тому далеко не всі бажаючі могли стати володарями збірника. Та ось тепер у нас є можливість зробити його доступним для всіх, розмістивши його на нашому сайті.

Зрозуміло, це ще «юна» поезія, це ще не Ліна Костенко і не Йосип Бродський. Але ж і вони колись були початківцями. Тим не менше, тут зустрічаються цікаві, досить зрілі творіння. Мені особливо приємно те, що тут представлені твори різними мовами – російською, українською, англійською, польською, причому нерідко один і той же автор пише двома мовами.

Сподіваюся, що ми і надалі будемо видавати такі збірники, адже наші студенти продовжують творити.

 Neizbezhnost_titulWeb

(доступ до читання наразі у розробці)